Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

Entakipci.com diğer sosyal medya hizmetlerinin yanında, sizlere Youtube hizmeti de vermektedir.

Youtube hizmetleri arasında Youtube abone satın al, youtube izlenme satın al, youtube beğeni satın al, youtube 4 bin saat izlenme süresi satın al ve youtube yorum satın alma hizmetleri dahildir.

Satın aldığınız izlenme hizmetleri, kanalınızın para kazanma özelliğini hızlı bir şekilde 4000 saat sınırını aşmanızı sağlayarak aktif etmenize imkan tanır. Youtube 1000 saat izlenme paketimiz ve diğer 2000 saat izlenme ve 3000 saat izlenme paketlerimiz kısa videolar çeken Youtube kanal sahipleri için büyük bir fırsattır.

Youtube 4000 saat izlenme satın alırken dikkat etmeniz gereken ve kanalınızın sağlaması gerektiği bir kaç kriter mevcuttur; kanalınızın abone sayısı. Youtube abone sayınız 1000 adetin altında olması durumunda 4000 saat izlenme süresine ulaşsanız bile kanalınız para kazanma özelliğini aktif etmesi için yetersiz olacaktır.

Youtube 4000 saat izlenme süresinin yanında youtube 1000 abone satın alabilirsiniz. Ancak entakipci.com sizleri daha da memnun etmek amacıyla 4000 saat izlenme süresi satın aldığınızda youtube kanalınıza 1000 adet youtube abonesi hediye edecektir.

Kanalınızın hızlı bir şekilde 4000 saat izlenme süresini aşmasını istiyorsanız, youtube 4000 saat izlenme süresi satın almadan önce kanalınızda 60 dakika uzunluğunda video olmalıdır. Bu 60 dakikalık yani 1 saat uzunluğundaki video sayesinde bizim tarafımızdan gönderilen 4000 gerçek izlenme sayesinde kısa sürede 4000 saat izlenme süresini elde edeceksiniz.

Diyelim ki kanalınızın 4000 saat izlenme süresinde değil de 3000 saat izlenme süresine yada 2000 saat izlenme süresine ihtiyacı var. Böyle durumlarda sizin için oluşturduğumuz 3000 saat izlenme satın al yada 2000 saat izlenme satın al hizmetlerinden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde 1000 saat izlenme satın alma imkanınız da mevcuttur.

Youtube 4000 saat izlenme süresine 1000 youtube abonesi, 3000 saat izlenme süresine 750 youtube abonesi, 2000 saat izlenme süresine 500 youtube abonesi, 1000 saat izlenme süresine ise 250 youtube abonesi hediye ediyoruz.

Azalmayan youtube izlenme yada düşmeyen youtube izlenme hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. entakipci.com üzerindeki youtube izlenme satın al yada youtube izlenme süresi satın al hizmetlerinde düşmeyen youtube izlenme mevcuttur.

Youtube İzlenme Süresi Arttırma

Düşmeyen youtube izlenmeleri ve düşmeyen youtube izlenme süresi sayesinde youtube üzerinden para kazanmak çok kolay. youtube izlenme sürelerinde düşüşe son. Düşmeyen youtube izlenmeleri sayesinde kanalınızın para kazanma özelliğini tehlikeye atmadan aktif edebilir hem de para kazanabilirsiniz.

Youtube videolarınızın telifsiz olmasına son derece dikkat etmelisiniz, eğer mümkünse özgün içerikli videolar çekerek youtube kanalınıza yüklemelisiniz. Eğer telif nedeniyle videonuz youtube tarafından kaldırılırsa izlenme süreniz silinebilir ve başladığınız noktaya geri dönebilirsiniz.

Youtube kanalınızın izlenme süresi arttırma ve youtube abone sayısı arttırma işlemleriniz tamamlandığında kanalınızda bulunan 4000 saat izlenme ve 1000 abone sayısını gösteren kısmın tamamlandığını göreceksiniz. Bu durumda youtube kanalınızın para kazanma özelliğini açmak için başvuru yapma hakkı elde edeceksiniz.

Youtube Para Kazanma

Son 12 ay içerisind Youtube para kazanma için 4000 saat izlenme ve 1000 abone sayısı kriterlerini karşıladığınızda youtube para kazanma özelliğini açabilirsiniz. Para kazanma başvurusu ortalama 10-15 gün içerisinde yanıtlanacaktır. Ancak unutmamalısınız ki bu yanıt her zaman olumlu olmayabiliyor.

Youtube kanalınızın 4000 saat izlenme süresinde düşüş olması durumunda başvurunuz iptal olabilir.

Garantili youtube 4000 saat izlenme süresi satın aldığınızda otomatik olan sistemlerimiz düşüşü algılayacak ve otomatik olarak telafi işlemi gerçekleştirecektir.

Youtube para kazanma özelliğini aktifleştirdikten sonra youtube abone sayınızın 1000'in altına düşmesi yada youtube izlenme sürenizin 4000'in altına düşmesi durumunda para kazanma özelliği devre dışı kalacaktır.

Para kazanma özelliğini garantilemek amacıyla sınırın üstünde bir miktarda youtube izlenme süresi arttırma ve youtube abone sayısı arttırma hizmeti satın almalısınız.

Youtube Türk İzlenme

Youtube izlenme süresi satın aldığınızda, izlenmeler Youtube Türk izlenme hizmeti tarafından gerçekleştirilir. Youtube Türk izlenme satın almanıza gerek kalmadan, Youtube Türk aboneler tarafından 4000 saat izlenme süresine ulaşacaksınız.

Youtube Beğeni Satın Alma

Youtube beğeni satın al hizmeti sayesinde youtube kanalınızda yayınladığınız videolarınızın özgün ve kaliteli içerik olduğu, youtube takipçileri tarafından takdir edildiği anlamına gelen youtube beğenisi satın alma hizmetimiz mevcuttur.

Youtube Yorum Satın Alma

Youtube yorum satın al hizmeti sayesinde de youtube videolarınıza yorum satın almak imkanınız mevcuttur. Etkileşim önemli bir kritedir. Youtube videolarınıza satın aldığınız beğeni ve yorumlar sayesinde daha fazla abone kazanma imkanınız doğacaktır.

Youtube videolarınıza beğeni satın alarak, yorum ve izlenme satın alarak youtube trends kısmında öne çıkarılan video yapma imkanınız vardır. Youtube trendse girmek için yeteri sayıda youtube beğeni, youtube yorum ve youtube izlenme satın almanız gerekir.

Kredi Kartı ile 4000 Saat İzlenme Süresi Satın Almak Mümkün

entakipci.com üzerinde diğer tüm sosyal medya hizmetlerini kredi kartıyla satın alabileceğiniz gibi youtube 4000 saat izlenme süresini de kredi kartıyla satın alabilirsiniz. Kredi kartına taksit yapma imkanı da mevcuttur.

Whatsapp Canlı destek hattımız üzerinden youtube izlenme süresi kazanma, youtube abone kazanma, youtube beğeni kazanma ve youtube yorum kazanma gibi hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Youtube izlenme süresi arttırmak artık çok kolay.