Instagram Takipçi Satın Al

Türkiye'nin en güvenilir, profesyonel ve deneyimli instagram takipçi satın al sitesi olan entakipci.com, tüm müşterilerini mutlu etmeyi prensip edinmiştir.

Profiliniz için Instagram takipçi satın al hizmetinden yararlandığınızda, hesapların bot olduğu anlaşılmaması için büyük çoğunluğunun profil fotoğrafları mevcut olup, saçma, argo, +18 kullanıcı adları ve profilleri hiç bir zaman sistemine dahil etmez.

Siparişleriniz sürekli olarak otomatik olarak işleme alınır ve başlar, yazılımlarımız insan müdahalesine ihtiyaç duymaz. 

Düşmeyen Instagram Takipçi Satın Alma

Instagram ucuz takipçi satın al aslında bir aldatmacadır, yalnızca günü kurtarmanızı sağlar ancak uzun vadeli olarak size hiç bir yararı olmaz.

Ucuza satılan takipçiler aslında düşünüldüğü gibi ucuz takipçi değildir ve size sadece zarar ettirir. 10₺ ödeyerek satın aldığınız takipçilerin profilinizde kalma süresi maksimum 2 gündür, ancak bizden Instagram düşmeyen takipçi satın al paket hizmeti aldığınızda tam tamına 180 gün, yani 6 ay telafi garantilidir. Fiyatı da yalnızca 30₺ gibi cüzi bir miktardır. Instagram takipçi satın al 10 tl

Instagram takipçi satın alma hizmetinden yararlandığınızda Instagram tarafından her hafta yapılan düzenli güncellemelerde dahi takipçi kaybetmezsiniz. Biz, sizlere yalnızca kaliteli olanı sağlıyoruz. Hiç bir müşterimizin mağdur olmasını ve her hangi bir koşulda mağduriyet yaşamasını istemiyoruz.

Bizden satın aldığınız takipçi paketlerinden kaynaklı düşüş olması durumunda 7 gün 24 saat, sorgusuz ve istisnasız sizlere telafi yapmaktayız.

Instagram Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram Düşmeyen Takipçi Satın Al paketleri müşterilerimizin büyük çoğunluğu tarafından talep görmektedir ve sebebi basittir; Instagram takipçi düşüşü profilinize zarar verir. Müşterilerimize kolay ve güvenilir bir şekilde verdiğimiz Instagram Takipçi Satın Al.

Garantili Instagram Takipçi Satın Al

Hızlı Teslimat Instagram Takipçi Satın Al

Sipariş verdiğinizde "Takipçilerim ne zaman gelecek acaba" diye düşünme derdinden kurtulun. Verdiğiniz siparişler ödeme yaptığınız anda otomatik olarak işleme alınır ve hemen başlar.

Sistemlerimiz aşırı yoğunluk dahil olmak üzere dayanıklı olarak özenle hazırlanmıştır, sizlere verilen 0-24 saat teslimat ibaresi minimum anlık olarak, maksimum 24 saati temsil etmektedir.

Eğer sistemlerimiz aşırı yoğun ise teslimat süresi maksimum 24 saati bulabilir ancak Instagram takipçi satın al paketlerinden yararlandığınızda 1000 adet takipçi sayısı gönderim süresi çoğunlukla kısa sürelerde, 0-3 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Instagram Takipçi Satın Al Ucuz

Takipçi paketlerimiz, değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürekli olarak güncellenmektedir. Instagram takipçi satın al ucuz fiyatlar ile hizmete konulmuştur.

Instagram 10k takipçi satın al paketinin fiyatı 300TL, Instagram 20k takipçi satın al paketinin fiyatı 600TL, Instagram 30k takipçi satın al paketinin fiyatı ise 900TL olup, her ay düzenli olarak sağladığımız kampanyaları takip ederek, Instagram takipçi satın al ucuz paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Paketlerin miktarı 1 Milyon Takipçiye kadar arttırılabilir ancak web sitemizin kullanıcı deneyimini arttırabilmek amacıyla paketlerin miktarı optimum seviyede tutulmaktadır.

Ucuz Instagram takipçi satın al paketlerimiz arasında istediğiniz takipçi sayısını bulamadıysanız endişelenmeyin, bizimle hemen sol tarafınızda bulunan WhatsApp destek butonuna tıklayarak hemen iletişime geçin ve size uygun paketi hemen hizmetinize sunalım.

Instagram Bot Takipçi Alma Faydaları

Eğer şahsi profilinizin takipçi sayısı düşük ise sizin potansiyel durumda takip edebilecek kişiler kendilerine şu telkini yapacaktır, "takipçisi az olan profili neden takip edeyim ki" ve aynı şekilde takipçi sayısı düşük olan butik yada satış profilleri için potansiyel müşteriler ilk olarak şunu düşünür :"Takipçi sayısı düşük olan bir profil güvenli olamaz, en iyisi yüksek takipçili bir satış profilinden alışveriş yapmalıyım". Bunun gibi durumlara maruz kalmamak için

Instagram üzerinde ürünlerinizin satışını yapmak istiyorsanız doğru yoldasınız. Ancak rakip analizi yaptığınızda karşınıza çıkan profiller arasında yüksek satış hacmine sahip tüm satış profillerinin takipçilerini kontrol ettiğinizde, takipçilerin bot hesaplar olduğunu fark edeceksiniz.

"Zengin olmanın yolu takipçi sayısını arttırmaktan geçiyor"

Rakiplerinizin önüne geçmek, Instagram'ın sunduğu büyük pastadan bir dilim alabilmek için en fazla takipçi sayısına sahip olmalısınız.

Instagram profiliniz için satın aldığınız bot takipçiler sizinle etkileşime geçmezler ama sürekli olarak takipçi sayınız sabit kalır, düşüşlere maruz kalmamak için gerçek takipçi satın al paketlerinden yararlandığınızda düşüşü minimize etmek için yanında bot takipçi de almayı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. 

Takipçi Sayısının Keşfet Üzerinde Etkisi

Küçük bir kıyaslama analizi yaptığınızda keşfetinize düşen gönderilerin sahibi olan profillerin büyük çoğunluğu yüksek sayıda takipçiye sahip olan profillerdir. Instagram algoritmaları, gönderi etkileşimi fazla olan yüksek takipçili profilleri her zaman öne çıkarma eğilimindedir. 

Bu durumu göz önünde bulundurduğunuzda, eğer keşfet üzerinden organik olarak yeni Instagram takipçi kazanma istiyorsanız Instagram takipçi arttırmak zorundasınız.

Takipçi Sayısının Instagram Arama Motoru Üzerindeki Etkisi

Instagram arama motorunda bir arama yaptığınızda en üstte her zaman takipçisi en yüksek olan profiller yer alacaktır.

Instagram üzerinde satış yapıyorsanız rakiplerinizin önüne geçmek için, potansiyel müşterilerinizle etkileşime geçmenin en kolay ve etkili yöntemi Instagram takipçi sayısını arttırma ve Instagram takipçi kasma

Instagram Güvenilir Takipçi Satın Al

entakipci.com üzerinde yapacağınız Instagram güvenilir takipçi satın al işlemleri hem Instagram profiliniz için hem de kredi kartı bilgileriniz için en güncel SSL yazılımı ile güvendedir.

Hiç bir zaman Instagram profilinizin şifresini talep etmeyiz, ancak sürekli olarak takip isteği almamanız için profilinizi "herkese açık" duruma getirmeniz son derece önemli ve şarttır. Takipçi satın al siparişi verdiğinizde saniyeler içerisinde yüzlerce takipçi gönderdiğimiz için, hesaplarımızın sağlamlığı açısından önemli bir faktördür. 

Web sitemiz üzerinde zararlı yazılım bulunmadığı, ara yüz üzerinden kredi kartı ve diğer hesap bilgilerinizin çekilmediğinin tescili olan SSL sayesinde güvenilir instagram takipçi satın alma fırsatlarından gönül rahatlığıyla faydalanabilir, profilinizi en iyi hale getirebilirsiniz.

Ödeme yöntemimiz olan güvenilir PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine üye olup, 26 Nisan 2016 itibari ile 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olmuştur. Hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz depolanmaz, açığa çıkmaz ve çalınmaz.

Ayrıca işlem yaparken 3DSecure, yani telefon numaranıza gelen ödeme doğrulama şifresi kullanarak ödemeyi tamamlayacaksınız. Bu şekilde çift doğrulama yaparak tam miktarı ödemiş olursunuz, farkında olmadan fazla ödeme yapmanız gibi bir durum olmayacaktır.

Takipçi Satın Aldığınızda Hesabınız Kapatılır mı ?

Takipçi satın alma durumlarında hesabınızın kapatılması gibi bir durum söz konusu olmaz ancak eğer kalitesiz, satın alımın ertesi günü tamamı düşen takipçi satın alırsanız sizin için riskli olabilir.

Instagram topluluk kuralları gereği doğal olmayan yollarla takipçi kazanma ilk zamanlarda şifrenizi çalan web sitelerin kullanımını azaltmak amacıyla yasaklanmıştı.

Arama motorunda karşınıza çıkan Instagram takipçi hilesi olan zararlı, şifrenizi çalan web siteler son derece tehlikelidir ve o web sitelere şifrenizle birlikte giriş yapmanız hesabınızın kapanmasına sebep olabilir. 

Takipçi satın aldığınızda hesabınızın kapatılmamasının sebebi, sizin herkese açık olan profilinize herhangi bir şahıs takipçi gönderebilir ve Instagram yetkilileri bu takipçileri sizin sağladığınızı doğrulayamaz. Kullanım haklarınız gereği profiliniz kapatılamaz.

Düşmeyen Takipçi Satın Almak

Düşmeyen takipçi satın almak size zaman ve para kazandırır. Eğer şahsi ve ticari Instagram profilinizdeki takipçiler sürekli azalıyorsa, bu size prestij kaybettirir ve müşterilerinizin gözünde küçük düşersiniz. Aynı zamanda yaptığınız ödeme bir anda ziyan olur gider.

Bu nedenle satın aldığınız takipçinin düşmüyor olması, düşmesi durumunda anında telafi yapılacağının garantisini almanız gerekir. entakipci.com size belirtildiği gibi takipçilerinizin düşmesi durumunda anında telafi yapacaktır. Instagram bot takipçi satın al paketlerinden yararlanmanız durumunda düşüşlerin daha az olmasını sağlayabilirsiniz.

Kimseyi Takip Etmezsiniz

Instagram şifresiz takipçi satın al paketlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz profilinin kimseyi takip etmesini istemez

Takipçi satın aldığınızda birilerini takip edeceğinizden korkmayın, çünkü kimseyi takip etmeyeceksiniz ve takip etmek zorunda kalmayacaksınız. Basit bir yeni açılan Instagram hesabınıza bile saatler içerisinde Instagram 100 bin takipçi satın al paketini gönderme imkanımız mevcuttur. Ayrıca sizden şifre istemediğimiz için kimseyi takip etmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Kredi Kartı, Banka Kartı ve Havale ile Takipçi Satın Almak

Kredi kartınıza 12 ay boyunca taksitlendirme ile Instagram ucuz takipçi satın al paketlerinden yararlanabilir, aynı zamanda banka kartınızla da satın alabilirsiniz. Eğer kart kullanmıyorsanız, havale ile takipçi satın almak daha kolay geliyorsa, havale ile takipçi satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Al Mobil Ödeme

Web sitemiz entakipci.com, bir diğer güvenilir, lisanslı ödeme firması olan PayWant sayesinde sizlerin mobil ödeme yöntemi sayesinde takipçi satın almanıza imkan vermektedir.

Mobil ödeme yöntemimiz ne yazık ki faturalı hatlar ile ödeme yapma imkanı vermemektedir. Ödeme işleminizi düşük komisyon oranı ile faturasız hattınız üzerinden yapabilirsiniz.

Takipçi Satın Al Instagram

Eğer yalnızca gerçek Türk takipçi satın almak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız paketlere "BURAYA" tıklayarak takipçi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Takipçi satın al instagram

instagram takipçi hilesi

Instagram Takipçi Arttırma için Güvenilirlik Rehberi

 

Instagram hesabını hızlı bir şekilde büyütmek ve kendi kitlesine ulaşmak isteyenler Instagram takipçi satın alma işlemine sıklıkla başvuruyor. Bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok nokta olduğunu söylemeden geçmemek gerek. Özellikle sektörde yer edinmiş, güvenilir ve profesyonel işletmelerle çalışmaması, çıkılan bu yolculuğun hüsranla sonuçlanmasına neden oluyor. “Peki, Instagram takipçi arttırma için güvenilirlik testini nasıl yapacağız?” dediğinizi buradan duyar gibiyiz. Eğer sizlerle paylaşacağımız maddeleri eksiksiz bir şekilde uygularsanız, başka hiçbir Instagram satın alma öneri ihtiyacı duymayacaksınız. Instagram takipçi satın al garantili olsun, bizim olsun diyenler toplanın başlıyoruz! 

  •  Güvenilir Bir Alışveriş için Şifrenizi Vermeyin!

“ Instagram takipçi satın almak istiyorum ” diyorsanız bu maddeye dikkat! Güvenilir bir şekilde hesaplarınızı büyütmek ve emeklerinizin boşa gitmemesini istiyorsanız, kesinlikle hiçbir şekilde üçüncü kişilerle şifrenizi paylaşmamalısınız. Bu önerimizin altın niteliğinde ve yalnızca Instagram’da değil, Youtube’dan TikTok’a kadar tüm sosyal medya hesaplarınız için geçerli olduğunu unutmamalısınız. Instagram şifresiz takipçi gönderme hizmeti veren firmalara yönelmelisiniz. Instagram şifresiz takipçi hizmetleri ile hesaplarınız için en önemli güvenlik önlemini aldığınıza emin olabilirsiniz. Kısacası Instagram takipçi hilesi şifresiz yapılıyor ise güvenirlik hanesine bir puan yazabilirsiniz.

  •  Ödeme Yönteminin Güvenilir Olduğuna Dikkat Edin!

Instagram takipçi satın almak için güvenilir site arayışınızda dikkat etmeniz gereken ikinci nokta kesinlikle ödeme yöntemi olmalı. Bu Instagram adresinizi koruma altına almanın yanı sıra banka hesaplarınızın güvenliğini sağlamak açısından da oldukça önemli bir husus. “İnstagram takipçi satın al” dediğiniz zaman Online ödeme konusunda Türkiye’de kendini kanıtlamış, lider firmalarla çalışan siteleri tercih etmek her zaman önceliğiniz olmalı. Bunun yanı sıra hizmet alacağınız sitede mobil ödeme, havale ya da EFT gibi farklı ödeme seçeneklerinin bulunuyor olması da güvenilirlik hanesine yazacağınız artı bir puan demek. Özellikle ınstagram takipçi mobil ödeme seçeneği ile kart bilgilerinizi paylaşmadan güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Instagram takipçi satın alma ucuz olsun, gerisi çok da önemli değil derseniz hata edersiniz bizden söylemesi. Kesinlikle Instagram takipçi al ücretsiz diyerek sizleri etkilemeye çalışan firmalara ödün vermemenizi öneririz. Bu sektörün artık önemli bir iş kolu olduğunu hesaba katarsak, manavdan ücretsiz  alışveriş yapamayacağınız gibi Instagram takipçi alma bedava olmayacaktır. Güvenilir bir alışveriş için  Instagram takipçi satın al 2 TL dahi olsa bir ödeme yapmanız gerekecek ve bu sayede gönlünüz rahat edecektir. Çünkü ücretsiz bir şekilde hizmet verdiğini söyleyen siteler, sizden mutlaka Instagram şifrenizi isteyecektir.

  •  Sektörde Kendine Yer Edinmiş Kurumsal Firmalara Yönelin!

Instagram takipçi arttırma işi için tercih edeceğimiz site buraya kadar tam puan aldı. E yeterli mi? Bizim cevabımız kesinlikle hayır, değil! Çünkü firmanın güvenilirliği için son ama gerçekten olmazsa olmaz kıstas kurumsallık. Piyasadaki güvenilir olmayan, kurumsallaşma sürecini tamamlamamış sitelerden alışveriş yapan kullanıcıların başına gelen problemi açıklıyoruz! Ödemeden sonra muhatap bulamama. E biz ne anladık o zaman bu işten? Instagram takipçilerini satın al işlemi gerçekleştirdiniz, bekliyorsunuz bekliyorsunuz hesapta bir kıpırdama olmadı. Siteye bir bakıyorsunuz; çağrı merkezi, WhatsApp hattı, online mesajlaşma kanalı hiçbiri yok ya da yazsanız da cevap gelmiyor. Bu durumla karşı karşıya kalmamak için, hizmet alacağınız firmanın önce iletişimini değerlendirmeniz gerek. Instagram takipçi satın al güvenilir olsun diyorsanız bu konuda firmada aramanız gereken iki kıstas var. Müşteri temsilcileri var mı? Hızlı dönüş yapıyorlar mı? İşte bu soruların cevaplarını “evet” olarak vermeniz gerçekten o güvenilirlik hanesine yazacağınız belki de artı on puan demek. Çünkü, Instagram takipçi arttırma hizmeti veren firmanın sizi bu süreçte yalnız bırakmaması çok önemli.

 

Instagram Takipçi Satın Alma Zararları ve Yararları

Buraya kadar güvenilir bir Instagram takipçi hilesi için dikkat edilmesi gereken hususları sıraladık. Bunun dışında merak edilen bir diğer konu ise Instagram takipçi satın alma zararları var mı? Bu sorunun cevabını vermeden önce yukarıda sizlere sıraladığımız güvenilirlik testini uyguladığınızı varsayıyoruz, bunu belirtelim. Çünkü Instagram takipçi satın al işlemi için firmalarla çalışmazsanız, bu işin faydadan çok zararı olacağını söylemek gerek.

 

Özellikle markalaşma yolundaki veya artık piyasada adını duyurmuş işletmeler, influencerlar, sosyal medya fenomenleri için takipçi sayısı neredeyse nakit para kadar değerli. Bunu başaramayan sosyal medya kullanıcıları, Instagram takipçi sayısı gizleme ya da başka bir tabirle Instagram takipçi sayısı kapatma gibi yollara başvuruyor. Instagram takipçi sayısı nasıl arttırılır diye soranlar, Instagram takipçi sayısı para kazanma ile doğrudan bağlantılı olduğunu biliyor. Instagram takipçi sayısı arttırma hilesi arayışına girenler için gelin bunları iki başlıkla inceleyelim. Faydalarına ve zararlarına göz atalım. Instagram takipçi satın alma nasıl oluyor sorusuna cevap arayalım. Daha önemlisi instagram takipçi arttırma yaptıktan sonra zararları nasıl ekarte eder ve lehimize çeviririz buna bakalım.

 

  •  Markalar ve Küçük İşletmeler için Instagram Takipçi Arttırma

Günümüzde özellikle koronavirüs salgını ile birlikte ticaretin büyük oranın internet üzerinden yapıldığını artık bilmeyen yoktur herhalde. Hâl böyle olunca bu konuda büyük pazar yerleri, firmaların kendilerine ait e-ticaret siteleri ile sosyal medya hesapları büyük bir önem arz ediyor. Peki sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısı bu işletmeler için neyi ifade ediyor?

 

Öncelikle Instagram takipçi kasma, işletmeler ile müşterileri arasında güven tazeliyor.  Yüksek takipçi sayısına ulaşan işletmelerden alışveriş yapan kişilerin aklında, acaba ürünlerde problem olur mu ya da ürün elime ulaşacak mı gibi satışı sekteye uğratan sorular gelmiyor. Bunun yanı sıra Instagram takipçi satın alma işlemi yapan ve hesaplarını büyüten kullanıcıların hedef kitlelerine ulaşma ihtimali artıyor. Burada önemli husus elbette Instagram gerçek takipçi satın alma. İşte zararı olur ama biz bunu faydaya çevireceğiz dediğimiz husus tam olarak bu. Çünkü sosyal medya kullanıcıları artık daha eleştirel bakabiliyorlar. Bu da bir sayfadaki takipçilerin gerçek mi yoksa bot mu olduğunun anlaşılması anlamına geliyor. Eğer Instagram gerçek takipçi hilesi yapılmadıysa yani hesaptaki takipçiler gerçek değilse - en azından tamamı olmasa da %90’ı- vay halinize! Hemen bunu düzeltmenizi tavsiye ederiz. Instagram gerçek takipçi hilesi yapanların yeni kullanıcılara ulaşma ihtimali de yükseliyor, bizden söylemesi.

 

  •  İnfluencerlar ve Sosyal Medya Fenomenleri Instagram Takipçi Arttırma

İnfluencerlar ve sosyal medya fenomenleri için de durum aslında markalarla biraz benzer. Çünkü burada markalaşanlar işletmeler olmasa da isimler. Özellikle bu yolda ilerleyen ve sevdikleri işi mesleği haline getirmeye çalışan sosyal medya kullanıcıları için Instagram takipçi sayısı arttırma çok önemli.

 

Yeni markalar tarafından keşfedilmek, yeni işbirliklerine imza atmak isteyen influencerlar ve sosyal medya fenomenlerinin kesinlikle Instagram gerçek takipçi satın alma işlemi yapmaları gerekiyor. Çünkü markalar işbirliklerinden önce sosyal medya hesaplarını masaya yatırıyor ve bu konuda ince eleyip sık dokuyor. Ayrıca Instagram gerçek Türk takipçi satın alma da bu konuda önem kazanıyor. Tabi fenomenlik yolunda emin adımlarla ilerleyen kullanıcımız Türk’se. Genel olarak hangi kitleye hitap ediliyor ise o ülkeden takipçi satın alınması markalarla yapılacak işbirlikleri için çok değerli.

 

Instagram Takipçi Satın Almak Mantıklı Mı?

Buraya kadar yazımızı okuduysanız, güvenilirlik testini yaparım, hesabıma uygun kriterlere dikkat ederim diyorsanız; evet, Instagram takipçi satın al  işlemi yapmak sizin için mantıklı olacaktır. Instagram Türk takipçi satın alma güvenilir mi derseniz, ona da cevabımız evet olacak. Hatta, işletmesi Türkiye’de olan ve Türk kitleye hitap eden tüm sosyal medya kullanıcılarının takipçilerinin büyük oranda ülke sınırları içinden gerçek kişiler olması gerektiğini son kez vurgulamış olalım.

 

Tabi günümüzde Instagram takipçi arttırma işleminin özellikle kendinize ve işinize yatırım olduğunu düşünürsek mantıklı olup olmadığına karar vermeden önce konunun finansal kısmını da değerlendirmek gerek. Peki, Instagram takipçi satın alma ne kadar? Instagram takipçi satın alma fiyatları genellikle sayıya, gerçekliğe ve ülke bilgisine göre değişiyor. Bu noktada kendinize ve bütçenize uygun Instagram takipçi alma ücretli seçeneğini bulmanız da bir hayli kolaylaşıyor. Instagram takipçi satın al 5 TL, Instagram takipçi satın al 10 TL gibi cüzi rakamlara bile Instagram takipçi satın al işlemi gerçekleştirilebiliyor. Dolayısıyla ister yatırımınız küçük olsun ister büyük, markanızı yaratma sürecinde takipçi satın almanın illaki faydası olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.